icon facebook   icon youtube  

logotyp

 • baner11
 • baner10
 • baner3
 • baner6
 • baner8
 • baner9
 • baner12
 • baner4
 • baner15
 • baner14
 • baner13
 • baner1
 • baner7
 • baner5
 • baner2

Rejsy żeglarskie, szkoleniowe, turystyczne po Bałtyku

 

Żeglarstwo w pierwszej kolejności kojarzy się z Mazurami, ale nasza szkoła żeglarstwa organizuje również rejsy morskie, w ofercie dostępne jako rejsy żeglarskie Bałtyk. Już od kilku lat zapraszamy naszych Klientów na rejsy szkoleniowe Bałtyk oraz wakacyjne rejsy turystyczne Chorwacja.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz propozycji, wśród których każdy żeglarz znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku, zapraszamy wszystkich na rejsy szkoleniowe Mazury, które organizujemy dla dzieci i młodzieży, studentów oraz dorosłych. Są one najczęściej prowadzone w formie wędrownych obozów szkoleniowych, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną oraz mają okazję od razu zastosować ją w praktyce. Prowadzimy również rejsy stażowe, będące jednym z etapów zdobywania kolejnych patentów. Nasze rejsy żeglarskie Mazury to rejsy po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, ale dużą popularnością cieszą się także rejsy turystyczne Bałtyk i rejsy turystyczne, które odbywają się w Chorwacji. Są one doskonałym pomysłem na urlop, bo nasze rejsy żeglarskie Chorwacja to świetna zabawa połączona z poznaniem żeglarskiego życia na morzu.

Rejsy PuntoVita

Jeśli chcecie Państwo zapewnić sobie i swojej rodzinie udany wypoczynek, to nasza szkoła żeglarstwa właśnie na Was czeka. W naszej bogatej ofercie, są:

Z pewnością u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Z nami możecie Państwo zacząć swoją żeglarską przygodę, jak również zdobywać doświadczenie i niezbędną wiedzę konieczną do  uzyskania kolejnych stopni patentowych. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym, szczególnie zapraszamy na rejsy szkoleniowe Chorwacja, które okażą się niezapomnianą żeglarską przygodą. Zapraszamy na rejsy z PuntoVitą! 

 

box mazury

box adriatyk

box baltyk

Kontakt:
Tel.: 501 177 487
Mail: michal@puntovita.pl

 

Formularz kontaktowy

Systemy
szkolenia:
logo szkolenia1 logo szkolenia2 logo szkolenia3 logo szkolenia4
Partnerzy: logo merlinx logo partnerzy1 logo partnerzy2 logo partnerzy3 logo partnerzy4

Informujemy, że w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o cookies znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony